Zwiedzanie szkoły

W poniedziałek 10.12.2019r. straszaki z naszego przedszkola wybrały się w odwiedziny do szkoły Sióstr Pijarek. Celem wycieczki było zapoznanie się z budynkiem szkoły i atmosferą panującą w szkole. Na początku, trochę nieśmiało ale z dużym zainteresowaniem przygadali się pracownikom szkoły jaki i poszczególnym salą. Dzieci oglądnęły przedstawienie o kopciuszku wystawione przez dzieci ze szkoły.  Następnie zwiedziły szkolą bibliotekę, gabinet pani pielęgniarki, gabinet pani pedagog, świetlice oraz salę gimnastyczną. Na koniec zwiedzili kilka sal lekcyjnych gdzie mogły zobaczyć,  jak pracują podczas lekcji ich starsi koledzy. Dzieci opuszczały szkolę z drobnymi upominkami i uśmiechami na twarzy.
Dodano: 2019-12-11