Wigilia w przedszkolu

Dzieci z grupy VI  wprowadziły wszystkich w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały pod okiem swoich pań Uroczyste Jasełka, do których bardzo  pilnie się przygotowywały. Przedstawienie były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji.  Wszyscy ulegli magii występu przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne oraz taneczne.  Jasełka obejrzały wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście. Po przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia. A następnie dzieci i pracownicy wzięli udział we wspólnej wigilii. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.
Dodano: 2019-12-20